Плани на відкриття мосту на Троєщину

Мер Києва Віталій Кличко оголосив про планове відкриття руху транспорту по Подільсько-Воскресенському мосту на Троєщину у вересні. Він зазначив, що роботи тривають, зокрема, будується дорога з тунелем для виїзду на вулицю Оноре де Бальзака, де буде зведено пересадковий вузол для трамваю, міської електрички та автобусів.

Мер також відвідав Оболонь, де оглянув реконструкцію транспортної розв’язки на перехресті вулиць Полярної і Богатирської. Планується відкриття путепроводу у травні, а всі роботи навколо об’єкту мають завершитися до осені.