Кличко демонструє ремонт тонелю на «синій» гілці метро

Мер Києва Віталій Кличко опублікував відео на своїй сторінці у соцмережі, де показав процес ремонту тонелю на перегоні «синьої» гілки метро між станціями «Деміївська» та «Либідська».

За словами мера, аварійна ситуація виникла через порушення технології під час будівництва перегона 15 років тому.

Наразі будівельники завершили викопування котлована з закріпленням I, II і III ярусів, а також хімічне закріплення грунтів затонельного масиву. Продовжується герметизація статичних тріщин та з’єднань оправи тонелю в місцях болтових з’єднань.

«Також провели огляд технічного стану оправи перегонного тонелю по I колії між станціями ‘Деміївська’ та ‘Либідська’. Звіт про його стан буде оприлюднений після завершення всіх експертиз», — підкреслив Віталій Кличко.

Повне відновлення руху поїздів на цьому ділянці планують на початку осені. Перед повноцінним відновленням руху фахівці проведуть тестові запуски поїздів.