На базі Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування будують підземне відділення для проведення операцій, обстежень та діагностики пацієнтів. Про це повідомили у Покровській міській військовій адміністрації.
«Больницю під землею» облаштовують на цокольному поверсі перинатального центру. За словами директора Покровської клінічної лікарні Юрія Бородіна, раніше це приміщення планували переобладнати на інфекційне відділення. У бункері планують розмістити дві операційні, палати реанімації та інтенсивної терапії, рентген та комп’ютерну томографію, розповіли на сайті міської адміністрації.
Приміщення потребує очищення повітря, зволоження та кондиціонування. Тому тут буде потужна вентиляція, автономне електро- та водопостачання.
За словами начальника міської адміністрації Сергія Добряка, це відділення також використовуватимуть як укриття.