Українська тенісистка Даяна Ястремська зазнала поразки в матчі проти росіянки на турнірі в Сан-Дієго

Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла прорватися до чвертьфіналу на престижному турнірі серії WTA 500 у Сан-Дієго, США. Вона зіграла дивовижний матч, проте поступилася росіянці Блінковій у двох сетах за 1 годину і 28 хвилин. Поразка виявилася досить несподіваною. У першому сеті Даяна вигравала 5:2, але не змогла утримати перевагу і в кінці віддала сет на тай-брейку. У другому сеті Ястремська почала добре, але потім програла три свої подачі поспіль. Це була друга зустріч дівчат. Блінкова вирівняла рахунок у особистих поєдинках — 1:1.